Składy

Poniżej przedstawione zostały składy zawodnicze wraz z należącymi do nich zawodnikami. Tutaj możesz także dołączyć do wybranego składu, w identyczny sposób możesz także przenieść się do innego.

Sobota - 8:00 do 12:30

R-1

Miejsc - 7
Wolnych - 2
# Zawodnik Klub macierzysty
1GWIZDAŁA Patryk (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA Gdańsk
2JARACZEWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
COVER Warszawa
3STANCLIK Jacek (POL)
Regular - Production
PROELIA Warszawa
4SZOŁKOWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
PROELIA Warszawa
5ŻBIKOWSKI Paweł (POL)
Regular - Production
PROELIA Warszawa

R-2

Miejsc - 7
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1AMER Andrzej (POL)
Senior - Standard Minor
ARDEA Gdańsk
2DE SZYMEROWSKI Artur (POL)
Regular - Standard Minor
Ziemia Chełmińska
3FILIPIAK Remigiusz (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA Gdańsk
4JARZABEK Maciej (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA Gdańsk
5SZEPELAK Tomasz (POL)
Senior - Production
KS GARDA Ostróda
6WITKOWSKA Małgorzata (POL)
Lady - Standard Minor
ARDEA Gdańsk
7WITKOWSKI Paweł (POL)
Regular - Classic Minor
ARDEA Gdańsk

R-3

Miejsc - 7
Wolnych - 3
# Zawodnik Klub macierzysty
1BIEDERMANN Chris (POL)
Senior - Standard Minor
COVER Warszawa
2ĆWIRKO Dawid (POL)
Regular - Standard Minor
SWKS
3KUCHARCZYK Maciej (POL)
Regular - Production
LEGIA Warszawa
4MODER Paweł (POL)
Regular - Open Major
ZKS WARSZAWA

R-4

Miejsc - 7
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1KOPROWSKI Zbigniew (POL)
Regular - Production
BKJG Sekcja Dynamiczna
2KOSOWSKI Bartosz (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA Gdańsk
3ŁUKASIK-GOLA Dorota (POL)
Lady - Classic Minor
GWARDIA 1924 Sosnowiec
4MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata (POL)
Lady - Standard Minor
ARDEA Gdańsk
5PETNIAK Ryszard (POL)
Senior - Production
WKS ŚLĄSK Wrocław
6STELMASZCZYK Marek (POL)
Regular - Production
VIS Gostyń
7STELMASZCZYK Michał (POL)
Regular - Production
VIS Gostyń

R-5

Miejsc - 7
Wolnych - 1
# Zawodnik Klub macierzysty
1BISMOR Dariusz (POL)
Regular - Production
KS Silesia Guns
2GĄDEK Wojciech (POL)
Regular - Production
TS44
3JANICKI Jacek (POL)
Regular - Production
Gwardia 1928
4JANICKI Piotr PEPES (POL)
Regular - Production
SILESIA GUNS
5KALETKA Zbigniew (POL)
Regular - Production
Silesia Guns
6ŁOZIŃSKI Paweł (POL)
Senior - Standard Minor
WSS Wrocław

R-6

Miejsc - 7
Wolnych - 1
# Zawodnik Klub macierzysty
1BUSZKIEWICZ Lechosław (POL)
Senior - Standard Major
TARCZA Szamotuły
2KOPUT Jurand (POL)
Super Senior - Open Major
TARCZA Szamotuły
3MICHAŁOWSKI Krzysztof (POL)
Regular - Standard Major
MKS Gryf
4PIASECKI Artur (POL)
Regular - Standard Major
STS Szczecin
5PONCYLJUSZ Wojciech (POL)
Regular - Standard Major
STS Szczecin
6SZULIŃSKI Adam (POL)
Senior - Standard Major
STS Szczecin

R-7

Miejsc - 7
Wolnych - 4
# Zawodnik Klub macierzysty
1KRYSINSKI Adam (GBR)
Regular - Production
Np. Ardea z Gdańska
2NOWICKI Grzegorz (POL)
Regular - Production
KS Silesia Guns
3OMIELCZENKO Wojciech (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa

R-8

Miejsc - 7
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BRUDNICKI Rafał (POL)
Regular - Standard Minor
IGLICA Warszawa
2GÓRSKI Dominik (POL)
Regular - Classic Minor
LEGIA Warszawa
3GRABOWSKI Jarosław (POL)
Regular - Production
LTS
4KRAUZE Marek (POL)
Regular - Classic Minor
ZKS Warszawa
5RYBKA Mateusz (POL)
Regular - Standard Minor
LEGIA Warszawa
6ZARZYCKI Mikołaj (POL)
Regular - Production
ZKS Warszawa
7ZIELIŃSKI Andrzej (POL)
Regular - Production
Strzelnica Tylice

R-9

Miejsc - 7
Wolnych - 5
# Zawodnik Klub macierzysty
1SKRAJNY Antoni (POL)
Regular - Standard Minor
DRAGON Siedlce
2WILCZYNSKI Artur (POL)
Regular - Standard Minor
LEGIA Warszawa

Sobota - 12:30 do 17:00

P-1

Miejsc - 7
Wolnych - 2
# Zawodnik Klub macierzysty
1DUCZEK Piotr (POL)
Regular - Standard Minor
Dragon Siedlce
2LIND Gabriel (SWE)
Regular - Production
Stockholms LVF
3ROMAN Agnieszka (POL)
Lady - Standard Minor
KSI Gdynia
4SEŃ Marcin (POL)
Regular - Standard Minor
Legia Warszawa
5SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek (POL)
Regular - Standard Minor
ZKS Warszawa

P-2

Miejsc - 7
Wolnych - 1
# Zawodnik Klub macierzysty
1BILIŃSKI Rafał (POL)
Regular - Standard Minor
ZKS Warszawa
2FEDOROWICZ Piotr (POL)
Regular - Production
KSI Gdynia
3FROST Zbigniew (POL)
Senior - Production
KSI
4RUCIŃSKI Adam (POL)
Regular - Production
COVER Warszawa
5TOMAKA Agnieszka (POL)
Lady - Production
ZKS
6TOMAKA Jerzy (POL)
Senior - Production
ZKS WARSZAWA

P-3

Miejsc - 7
Wolnych - 3
# Zawodnik Klub macierzysty
1CHIZHOV Sergei (RUS)
Regular - Classic Minor
KST
2LINDA Grzegorz (POL)
Regular - Production
KKS NEPTUN Gdynia
3LOKTIONOV Andrei (RUS)
Regular - Classic Minor
Amber Extreme
4STĘPNIEWICZ Hubert (POL)
Regular - Standard Minor
GWARDIA 1924 Sosnowiec

P-4

Miejsc - 7
Wolnych - 2
# Zawodnik Klub macierzysty
1CIEŚLIK Jarek (POL)
Regular - Production
KSS Patron
2KAPICA Aleksander (POL)
Regular - Production
KS Snajper
3PAULAUSKAS Rolandas (LTU)
Regular - Production
PSC Siauliai
4SIRUTIS Darius (LTU)
Regular - Production
Siauliai
5WOLIŃSKI Emil (POL)
Regular - Standard Minor
Snajper Lublin

P-5

Miejsc - 7
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BAKSA Giedrius (LTU)
Regular - Production
Baltic Shooting Center
2BINKEVICIUS Ramunas (LTU)
Regular - Production
IPSC Lithuania
3DMOCH Wojciech (POL)
Senior - Classic Minor
LEGIA Warszawa
4POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander (POL)
Regular - Classic Major
LEGIA Warszawa
5SOBOLEWSKI Piotr (POL)
Senior - Standard Minor
LEGIA Warszawa
6SVENTICKAS Ramunas (LTU)
Senior - Production
Vilnius shooting range
7TITOVETS Vadim (BLR)
Super Senior - Production
STC

P-6

Miejsc - 7
Wolnych - 1
# Zawodnik Klub macierzysty
1BIENIAS Marcin (POL)
Regular - Production
WSS Jonkowo
2CIAŚ Mikołaj (POL)
Regular - Standard Major
Legi
3KEMSKI Marcin (POL)
Regular - Production
WSS Jonkowo
4MARYN Adam (POL)
Regular - Production
WSS Jonkowo
5PIOTROWSKI Konrad (POL)
Regular - Production
WSS Jonkowo
6WARDĘCKI Adam (POL)
Regular - Open Major
WSS Jonkowo

P-7

Miejsc - 7
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BASZYŃSKI Michał (POL)
Senior - Standard Minor
TARCZA Szamotuły
2GÓRNIK Grzegorz (POL)
Regular - Standard Minor
KSI Gdynia
3KESSLER Adrian (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk
4MARTIN Joerg (GER)
Senior - Standard Minor
PSG Itzehoe
5PANIEŃSKI Paweł (POL)
Senior - Production
TARCZA 96 Poznań
6SZUBER Michał (POL)
Regular - Production
Defendu Poznań
7TUBEK Slawomir (POL)
Regular - Production
Ardea

P-8

Miejsc - 7
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1GARDIAN Michal (POL)
Regular - Production
DELFIN Tarnów
2GOŁĄB Tadesz (POL)
Super Senior - Standard Major
ZSD - Kraków
3HOBOT Kamil (POL)
Regular - Production
ZSD Kraków
4KANIEWSKI Andrzej (POL)
Senior - Standard Minor
TARCZA Szamotuły
5KOBOS Krzysztof (POL)
Regular - Production
LOK TARNÓW
6MICHALIK Krzysztof (POL)
Regular - Standard Major
SQUAD Kraków
7MUNIAK Maciej (POL)
Regular - Standard Major
SQUAD Kraków

P-9

Miejsc - 7
Wolnych - 7
# Zawodnik Klub macierzysty

Niedziela - 9:00 do 15:00

N-1

Miejsc - 9
Wolnych - 2
# Zawodnik Klub macierzysty
1CHMIELEWSKI Sławomir (POL)
Senior - Classic Major
LEGIA Warszawa
2GOŚLICKI Rafał (POL)
Regular - Classic Minor
LEGIA Warszawa
3ŁUCZAKOWSKI Krzysztof (POL)
Regular - Standard Minor
LEGIA Warszawa
4PASEK Albert (POL)
Regular - Production
STARY WIARUS Łomianki
5PIWOWARSKI Maciej (POL)
Regular - Production
LEGIA Warszawa
6POJDA Rafal (POL)
Regular - Production
COVER Warszawa
7SAMSON Adrian (POL)
Junior - Production
SKAUT Bielsko-Biała

N-2

Miejsc - 9
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1ANDRZEJEWSKI Michał (POL)
Regular - Production
SS Iglica
2HINC Rafał (POL)
Regular - Production
WKS FLOTA Gdynia
3KOLAKOWSKI jan (POL)
Senior - Production Optics
Wss
4MICHAŁOWICZ Weronika (POL)
Lady - Production
COVER Warszawa
5MIZURO Maciej (POL)
Regular - Production Optics
WSS Wrocław
6PREDEL Sebastian (POL)
Regular - Production
WKS FLOTA Gdynia
7ROSZKOWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
WKS FLOTA Gdynia
8WADEŁEK Paweł (POL)
Senior - Standard Minor
PROELIA Warszawa
9ŻYTO Wojciech (POL)
Regular - Open Minor
ZKS Warszawa

N-3

Miejsc - 9
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1GAŁĄZKA Marcin (POL)
Regular - Production
EXPERT Jaworzno
2GRZELKA Krzysztof (POL)
Regular - Standard Minor
WSS Wrocław
3KAŹMIEROWSKI Rafał (POL)
Regular - Standard Major
KSI Gdynia
4PAWLIK Celina (POL)
Lady - Open Major
Expert Jaworzno
5SIENKIEWICZ Piotr (POL)
Junior - Standard Minor
Ks Gatling Połczyn Zdroj
6SOKOŁOWSKI Leszek (POL)
Regular - Classic Minor
WSS Wrocław
7SZCZESNA Anna (POL)
Lady - Standard Minor
WKS ŚLĄSK
8SZCZĘSNY Bartosz (POL)
Regular - Standard Major
WSS Wrocław
9WYDRA Marcin (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK Wrocław

N-4

Miejsc - 9
Wolnych - 1
# Zawodnik Klub macierzysty
1BETLEJ Remigiusz (POL)
Regular - Standard Minor
KKS Perkun Kamienna Góra
2HELBIN Bartłomiej (POL)
Regular - Standard Major
ZSD Kraków
3HELBIN Gabriela (POL)
Junior - Standard Minor
ZSD Kraków
4HUBICKA Jolanta (POL)
Lady - Standard Minor
WKS ŚLĄSK Wrocław
5JURKOWSKI Adam (POL)
Regular - Production
KS KROKUS
6JURKOWSKI Marcin (POL)
Regular - Production
KS Krokus
7KOŁODZIEJCZYK Wiktor (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK Wrocław
8WOJCIESZEK Marcin (POL)
Regular - Standard Minor
SIGMA SHOOTING Łódź

N-5

Miejsc - 9
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BOCHEŃSKA Aneta (POL)
Lady - Standard Minor
TARCZA 96 Poznań
2BORKOWSKI Łukasz (POL)
Regular - Production
PROELIA Warszawa
3KACZMAREK Wojciech (POL)
Senior - Production
T.S. Gwardia Olsztyn
4KICERMAN Jacek (POL)
Super Senior - Production
T.S. Gwardia Olsztyn
5OSTRZYCKI Jacek (POL)
Senior - Production
T.S. Gwardia Olsztyn
6POPOWSKI Jacek (POL)
Regular - Production
Ziemia Chełmińska
7RAWSKI Maciej (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK Wrocław
8ŚWIĄTEK Janusz (POL)
Senior - Open Major
CWKS LEGIA WARSZAWA
9ZUBRZYCKI Michał (POL)
Regular - Production
KSI Gdynia

N-6

Miejsc - 9
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BEREŚ Krzysztof (POL)
Senior - Open Major
KS Krokus
2DEMYANOV Alexey (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team
3GREBELNIK Yury (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team
4NAZARENKO Sergei (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team
5PETROV Aleksei (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team
6ROMANTSOV Artem (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting Team
7TABASZEWSKA Agnieszka (POL)
Lady - Standard Minor
KS Krokus
8ZAWORSKI Radoslaw (POL)
Senior - Open Major
WSS Jonkowo
9ZAYTSEV Yury (RUS)
Senior - Classic Minor
Ksk

N-7

Miejsc - 9
Wolnych - 0
# Zawodnik Klub macierzysty
1BYRA Tomasz (POL)
Regular - Standard Minor
Colt Wrocław
2DĄBROWSKI Juliusz (POL)
Regular - Production
LEGIA Warszawa
3MIKESKA Szymon (POL)
Regular - Standard Minor
LOK Rybnik
4PIETRZAK Maciej-Roch (POL)
Regular - Open Major
PROELIA Warszawa
5RUDNICKI Marcin (POL)
Regular - Production
IGLICA Warszawa
6SINKEVICIUS Zydrunas (LTU)
Senior - Open Major
ZZ
7SZYMANEK Sonia (POL)
Lady - Standard Minor
WSS Wrocław
8TAUSIEWICZ Marcin (POL)
Regular - Open Major
Legia
9WIŚNIEWSKI Maciej (POL)
Regular - Production
extreme-tech TORUŃ

N-8

Miejsc - 9
Wolnych - 2
# Zawodnik Klub macierzysty
1KOLOWCA Krzysztof (POL)
Senior - Open Minor
BELLONA Kalisz
2KOPIEC Marian (POL)
Super Senior - Production
LEGIA Warszawa
3MARCINCZYK Tomasz (POL)
Regular - Production
GROT Białystok
4PIETKUN Krzysztof (POL)
Regular - Production
GWARDIA Olsztyn
5POPIOŁEK Grzegorz (POL)
Regular - Production
Ziemia Chełmińska
6SZYMANEK Arkadiusz (POL)
Senior - Classic Minor
BELLONA Kalisz
7SZYMANIAK Wiktoria (POL)
Lady - Standard Minor
TARCZA 96 Poznań

N-9

Miejsc - 9
Wolnych - 1
# Zawodnik Klub macierzysty
1CZUBASIEWICZ Jacek (POL)
Senior - Standard Minor
ARDEA Gdańsk
2GAJKOWSKI Adam (GER)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk
3GINTER Sławomir (POL)
Regular - Production
KSI Gdynia
4GOSSA dawid (POL)
Regular - Production
VIS Kwidzyn
5MARKOWSKI Robert (POL)
Senior - Production
Shooting Academy
6ŚRUTEK Mścisław (POL)
Senior - Standard Minor
KS Ziemia Chełmińska
7SZOPINSKI Tomasz (POL)
Senior - Standard Minor
Olender SC Wielka Nieszawka
8ŻEWIERŻEJEW Piotr (POL)
Senior - Classic Minor
ARDEA Gdańsk

Pogoda na strzelnicy

Dzisiaj
0° / 0°

Wiatr 0 km/h
Jutro
0° / 0°

Wiatr 0 km/h
Pojutrze
0° / 0°

Wiatr 0 km/h

SKS ARDEAStrzelecki Klub Sportowy „Ardea” w Gdańsku istnieje od 2007 roku. Od początku istnienia organizuje zawody IPSC zaliczane do najlepszych imprez w kraju. Jesteśmy największym w regionie klubem strzeleckim i jednym z najbardziej aktywnych ośrodków strzeleckich w Polsce. Dysponujemy jedną z największych strzelnic, pozwalającą na prowadzenie strzelań na dystansach od 25 do 300 metrów.

Strzelecki Klub Sportowy „Ardea”

ul. Matejki 6
80-232 Gdańsk, PL

+48 58 732 731 7
Tylko we wtorki od 1400 do 1800

Stowarzyszenie zarejestrowane przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego · KRS 0000294928 · NIP 9570986416 · REGON 220535073 · Licencja PZSS LK-1080/2017 ważna do 31 grudnia 2020