Zawodnicy

Poniżej prezentujemy aktualną listę zawodników, którzy zgłosili swój udział na zawodach IPSC Ardea Cup 2018. Na liście znajdują się zawodnicy oficjalnie zatwierdzeni do zawodów jak i zawodnicy, którzy dopiero dokonali rejestracji oraz zawodnicy oczekujący na liście rezerwowej.

Zawodnicy w meczu głównym

Na liście głównej zarejestrowano 169 osób, pozostaje 38 wolnych miejsc. .Lista rezerwowa jest pusta, wolnych miejsc brak.

# Zawodnik Klub macierzysty Skład Drużyna Status
1AMER Andrzej (POL)
Senior - Standard Minor
ARDEA GdańskR-2209 Zatwierdzony
2ANDRZEJEWSKI Michał (POL)
Regular - Production
SS IglicaN-2201 Zatwierdzony
3BAKSA Giedrius (LTU)
Regular - Production
Baltic Shooting CenterP-5147 Zatwierdzony
4BASZYŃSKI Michał (POL)
Senior - Standard Minor
TARCZA SzamotułyP-7244 Zatwierdzony
5BEREŚ Krzysztof (POL)
Senior - Open Major
KS KrokusN-6107 Zatwierdzony
6BETLEJ Remigiusz (POL)
Regular - Standard Minor
KKS Perkun Kamienna GóraN-4235 Zatwierdzony
7BIEDERMANN Chris (POL)
Senior - Standard Minor
COVER WarszawaR-3112 Zatwierdzony
8BIENIAS Marcin (POL)
Regular - Production
WSS JonkowoP-6115 Zatwierdzony
9BILIŃSKI Rafał (POL)
Regular - Standard Minor
ZKS WarszawaP-2177 Zatwierdzony
10BINKEVICIUS Ramunas (LTU)
Regular - Production
IPSC LithuaniaP-5145 Zatwierdzony
11BISMOR Dariusz (POL)
Regular - Production
KS Silesia GunsR-5119 Zatwierdzony
12BOCHEŃSKA Aneta (POL)
Lady - Standard Minor
TARCZA 96 PoznańN-575 Zatwierdzony
13BORKOWSKI Łukasz (POL)
Regular - Production
PROELIA WarszawaN-511 Zatwierdzony
14BRUDNICKI Rafał (POL)
Regular - Standard Minor
IGLICA WarszawaR-838 Zatwierdzony
15BUSZKIEWICZ Lechosław (POL)
Senior - Standard Major
TARCZA SzamotułyR-6101 Zatwierdzony
16BYRA Tomasz (POL)
Regular - Standard Minor
Colt WrocławN-716 Zatwierdzony
17CHIZHOV Sergei (RUS)
Regular - Classic Minor
KSTP-3241 Zatwierdzony
18CHMIELEWSKI Sławomir (POL)
Senior - Classic Major
LEGIA WarszawaN-133 Zatwierdzony
19CIAŚ Mikołaj (POL)
Regular - Standard Major
LegiP-6207 Zatwierdzony
20CIEŚLIK Jarek (POL)
Regular - Production
KSS PatronP-4220 Zatwierdzony
21ĆWIRKO Dawid (POL)
Regular - Standard Minor
SWKSR-3215 Zatwierdzony
22CZUBASIEWICZ Jacek (POL)
Senior - Standard Minor
ARDEA GdańskN-9174 Zatwierdzony
23DĄBROWSKI Juliusz (POL)
Regular - Production
LEGIA WarszawaN-7108 Zatwierdzony
24DE SZYMEROWSKI Artur (POL)
Regular - Standard Minor
Ziemia ChełmińskaR-2184 Zatwierdzony
25DEMYANOV Alexey (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamN-6157 Zatwierdzony
26DMOCH Wojciech (POL)
Senior - Classic Minor
LEGIA WarszawaP-588 Zatwierdzony
27DUCZEK Piotr (POL)
Regular - Standard Minor
Dragon SiedlceP-1135 Zatwierdzony
28FEDOROWICZ Piotr (POL)
Regular - Production
KSI GdyniaP-248 Zatwierdzony
29FILIPIAK Remigiusz (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA GdańskR-2163 Zatwierdzony
30FROST Zbigniew (POL)
Senior - Production
KSIP-2247 Zatwierdzony
31GĄDEK Wojciech (POL)
Regular - Production
TS44R-5192 Zatwierdzony
32GAJKOWSKI Adam (GER)
Regular - Production
ARDEA GdańskN-9125 Zatwierdzony
33GAŁĄZKA Marcin (POL)
Regular - Production
EXPERT JaworznoN-389 Zatwierdzony
34GARDIAN Michal (POL)
Regular - Production
DELFIN TarnówP-8181 Zatwierdzony
35GINTER Sławomir (POL)
Regular - Production
KSI GdyniaN-9167 Zatwierdzony
36GOŁĄB Tadesz (POL)
Super Senior - Standard Major
ZSD - KrakówP-8206 Zatwierdzony
37GÓRNIK Grzegorz (POL)
Regular - Standard Minor
KSI GdyniaP-7169 Zatwierdzony
38GÓRSKI Dominik (POL)
Regular - Classic Minor
LEGIA WarszawaR-831 Zatwierdzony
39GOŚLICKI Rafał (POL)
Regular - Classic Minor
LEGIA WarszawaN-151 Zatwierdzony
40GOSSA dawid (POL)
Regular - Production
VIS KwidzynN-9137 Zatwierdzony
41GRABOWSKI Jarosław (POL)
Regular - Production
LTSR-8205 Zatwierdzony
42GREBELNIK Yury (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamN-695 Zatwierdzony
43GRZELKA Krzysztof (POL)
Regular - Standard Minor
WSS WrocławN-347 Zatwierdzony
44GWIZDAŁA Patryk (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA GdańskR-1160 Zatwierdzony
45HELBIN Bartłomiej (POL)
Regular - Standard Major
ZSD KrakówN-4156 Zatwierdzony
46HELBIN Gabriela (POL)
Junior - Standard Minor
ZSD KrakówN-4159 Zatwierdzony
47HINC Rafał (POL)
Regular - Production
WKS FLOTA GdyniaN-2161 Zatwierdzony
48HOBOT Kamil (POL)
Regular - Production
ZSD KrakówP-8242 Zatwierdzony
49HUBICKA Jolanta (POL)
Lady - Standard Minor
WKS ŚLĄSK WrocławN-437 Zatwierdzony
50JANICKI Jacek (POL)
Regular - Production
Gwardia 1928R-550 Zatwierdzony
51JANICKI Piotr PEPES (POL)
Regular - Production
SILESIA GUNSR-561 Zatwierdzony
52JARACZEWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
COVER WarszawaR-1165 Zatwierdzony
53JARZABEK Maciej (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA GdańskR-226 Zatwierdzony
54JURKOWSKI Adam (POL)
Regular - Production
KS KROKUSN-4162 Zatwierdzony
55JURKOWSKI Marcin (POL)
Regular - Production
KS KrokusN-427 Zatwierdzony
56KACZMAREK Wojciech (POL)
Senior - Production
T.S. Gwardia OlsztynN-544 Zatwierdzony
57KALETKA Zbigniew (POL)
Regular - Production
Silesia GunsR-571 Zatwierdzony
58KANIEWSKI Andrzej (POL)
Senior - Standard Minor
TARCZA SzamotułyP-8249 Zatwierdzony
59KAPICA Aleksander (POL)
Regular - Production
KS SnajperP-418 Zatwierdzony
60KAŹMIEROWSKI Rafał (POL)
Regular - Standard Major
KSI GdyniaN-346 Zatwierdzony
61KEMSKI Marcin (POL)
Regular - Production
WSS JonkowoP-6221 Zatwierdzony
62KESSLER Adrian (POL)
Regular - Production
ARDEA GdańskP-7141 Zatwierdzony
63KICERMAN Jacek (POL)
Super Senior - Production
T.S. Gwardia OlsztynN-528 Zatwierdzony
64KOBOS Krzysztof (POL)
Regular - Production
LOK TARNÓW P-8186 Zatwierdzony
65KOLAKOWSKI jan (POL)
Senior - Production Optics
WssN-2175 Zatwierdzony
66KOLOWCA Krzysztof (POL)
Senior - Open Minor
BELLONA KaliszN-877 Zatwierdzony
67KOŁODZIEJCZYK Wiktor (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK WrocławN-4104 Zatwierdzony
68KOPIEC Marian (POL)
Super Senior - Production
LEGIA WarszawaN-858 Zatwierdzony
69KOPROWSKI Zbigniew (POL)
Regular - Production
BKJG Sekcja Dynamiczna R-4123 Zatwierdzony
70KOPUT Jurand (POL)
Super Senior - Open Major
TARCZA SzamotułyR-6189 Zatwierdzony
71KOSOWSKI Bartosz (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA GdańskR-473 Zatwierdzony
72KRAUZE Marek (POL)
Regular - Classic Minor
ZKS WarszawaR-8131 Zatwierdzony
73KRYSINSKI Adam (GBR)
Regular - Production
Np. Ardea z GdańskaR-7245 Zatwierdzony
74KUCHARCZYK Maciej (POL)
Regular - Production
LEGIA WarszawaR-343 Zatwierdzony
75LIND Gabriel (SWE)
Regular - Production
Stockholms LVFP-157 Zatwierdzony
76LINDA Grzegorz (POL)
Regular - Production
KKS NEPTUN GdyniaP-3143 Zatwierdzony
77LOKTIONOV Andrei (RUS)
Regular - Classic Minor
Amber Extreme P-3246 Zatwierdzony
78ŁOZIŃSKI Paweł (POL)
Senior - Standard Minor
WSS WrocławR-5200 Zatwierdzony
79ŁUCZAKOWSKI Krzysztof (POL)
Regular - Standard Minor
LEGIA WarszawaN-19 Zatwierdzony
80ŁUKASIK-GOLA Dorota (POL)
Lady - Classic Minor
GWARDIA 1924 SosnowiecR-466 Zatwierdzony
81MARCINCZYK Tomasz (POL)
Regular - Production
GROT BiałystokN-8155 Zatwierdzony
82MARKOWSKI Robert (POL)
Senior - Production
Shooting AcademyN-9212 Zatwierdzony
83MARTIN Joerg (GER)
Senior - Standard Minor
PSG Itzehoe P-7182 Zatwierdzony
84MARYN Adam (POL)
Regular - Production
WSS JonkowoP-6142 Zatwierdzony
85MICHALIK Krzysztof (POL)
Regular - Standard Major
SQUAD KrakówP-8178 Zatwierdzony
86MICHAŁOWICZ Weronika (POL)
Lady - Production
COVER WarszawaN-2132 Zatwierdzony
87MICHAŁOWSKI Krzysztof (POL)
Regular - Standard Major
MKS GryfR-636 Zatwierdzony
88MIKESKA Szymon (POL)
Regular - Standard Minor
LOK RybnikN-7109 Zatwierdzony
89MIZURO Maciej (POL)
Regular - Production Optics
WSS WrocławN-2195 Zatwierdzony
90MODER Paweł (POL)
Regular - Open Major
ZKS WARSZAWAR-398 Zatwierdzony
91MUNIAK Maciej (POL)
Regular - Standard Major
SQUAD KrakówP-8179 Zatwierdzony
92MURZYDŁO-ROŻYŃSKA Małgorzata (POL)
Lady - Standard Minor
ARDEA GdańskR-449 Zatwierdzony
93NAZARENKO Sergei (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamN-696 Zatwierdzony
94NOWICKI Grzegorz (POL)
Regular - Production
KS Silesia GunsR-7223 Zatwierdzony
95OMIELCZENKO Wojciech (POL)
Regular - Production
ZKS WarszawaR-7216 Zatwierdzony
96OSTRZYCKI Jacek (POL)
Senior - Production
T.S. Gwardia OlsztynN-515 Zatwierdzony
97PANIEŃSKI Paweł (POL)
Senior - Production
TARCZA 96 PoznańP-763 Zatwierdzony
98PASEK Albert (POL)
Regular - Production
STARY WIARUS ŁomiankiN-154 Zatwierdzony
99PAULAUSKAS Rolandas (LTU)
Regular - Production
PSC SiauliaiP-462 Zatwierdzony
100PAWLIK Celina (POL)
Lady - Open Major
Expert JaworznoN-392 Zatwierdzony
101PETNIAK Ryszard (POL)
Senior - Production
WKS ŚLĄSK WrocławR-478 Zatwierdzony
102PETROV Aleksei (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamN-694 Zatwierdzony
103PIASECKI Artur (POL)
Regular - Standard Major
STS SzczecinR-6140 Zatwierdzony
104PIETKUN Krzysztof (POL)
Regular - Production
GWARDIA OlsztynN-897 Zatwierdzony
105PIETRZAK Maciej-Roch (POL)
Regular - Open Major
PROELIA WarszawaN-790 Zatwierdzony
106PIOTROWSKI Konrad (POL)
Regular - Production
WSS JonkowoP-6170 Zatwierdzony
107PIWOWARSKI Maciej (POL)
Regular - Production
LEGIA WarszawaN-1126 Zatwierdzony
108POJDA Rafal (POL)
Regular - Production
COVER WarszawaN-1111 Zatwierdzony
109POKLEWSKI-KOZIEŁŁ Aleksander (POL)
Regular - Classic Major
LEGIA WarszawaP-560 Zatwierdzony
110PONCYLJUSZ Wojciech (POL)
Regular - Standard Major
STS SzczecinR-6110 Zatwierdzony
111POPIOŁEK Grzegorz (POL)
Regular - Production
Ziemia ChełmińskaN-8239 Zatwierdzony
112POPOWSKI Jacek (POL)
Regular - Production
Ziemia ChełmińskaN-5139 Zatwierdzony
113PREDEL Sebastian (POL)
Regular - Production
WKS FLOTA GdyniaN-2149 Zatwierdzony
114RAWSKI Maciej (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK WrocławN-5154 Zatwierdzony
115ROMAN Agnieszka (POL)
Lady - Standard Minor
KSI GdyniaP-1151 Zatwierdzony
116ROMANTSOV Artem (RUS)
Regular - Production
Kaliningrad Shooting TeamN-668 Zatwierdzony
117ROSZKOWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
WKS FLOTA GdyniaN-2152 Zatwierdzony
118RUCIŃSKI Adam (POL)
Regular - Production
COVER WarszawaP-2193 Zatwierdzony
119RUDNICKI Marcin (POL)
Regular - Production
IGLICA WarszawaN-712 Zatwierdzony
120RYBKA Mateusz (POL)
Regular - Standard Minor
LEGIA WarszawaR-822 Zatwierdzony
121SAMSON Adrian (POL)
Junior - Production
SKAUT Bielsko-BiałaN-1166 Zatwierdzony
122SEŃ Marcin (POL)
Regular - Standard Minor
Legia WarszawaP-129 Zatwierdzony
123SIENKIEWICZ Piotr (POL)
Junior - Standard Minor
Ks Gatling Połczyn Zdroj N-324 Zatwierdzony
124SINKEVICIUS Zydrunas (LTU)
Senior - Open Major
ZZN-7113 Zatwierdzony
125SIRUTIS Darius (LTU)
Regular - Production
SiauliaiP-4106 Zatwierdzony
126SKRAJNY Antoni (POL)
Regular - Standard Minor
DRAGON SiedlceR-9199 Zatwierdzony
127SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemek (POL)
Regular - Standard Minor
ZKS WarszawaP-17 Zatwierdzony
128SOBOLEWSKI Piotr (POL)
Senior - Standard Minor
LEGIA WarszawaP-572 Zatwierdzony
129SOKOŁOWSKI Leszek (POL)
Regular - Classic Minor
WSS WrocławN-340 Zatwierdzony
130ŚRUTEK Mścisław (POL)
Senior - Standard Minor
KS Ziemia ChełmińskaN-991 Zatwierdzony
131STANCLIK Jacek (POL)
Regular - Production
PROELIA WarszawaR-119 Zatwierdzony
132STELMASZCZYK Marek (POL)
Regular - Production
VIS GostyńR-4144 Zatwierdzony
133STELMASZCZYK Michał (POL)
Regular - Production
VIS GostyńR-4105 Zatwierdzony
134STĘPNIEWICZ Hubert (POL)
Regular - Standard Minor
GWARDIA 1924 SosnowiecP-3213 Zatwierdzony
135SVENTICKAS Ramunas (LTU)
Senior - Production
Vilnius shooting rangeP-576 Zatwierdzony
136ŚWIĄTEK Janusz (POL)
Senior - Open Major
CWKS LEGIA WARSZAWAN-5121 Zatwierdzony
137SZCZESNA Anna (POL)
Lady - Standard Minor
WKS ŚLĄSKN-382 Zatwierdzony
138SZCZĘSNY Bartosz (POL)
Regular - Standard Major
WSS WrocławN-320 Zatwierdzony
139SZEPELAK Tomasz (POL)
Senior - Production
KS GARDA OstródaR-2219 Zatwierdzony
140SZOŁKOWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
PROELIA WarszawaR-1148 Zatwierdzony
141SZOPINSKI Tomasz (POL)
Senior - Standard Minor
Olender SC Wielka NieszawkaN-984 Zatwierdzony
142SZUBER Michał (POL)
Regular - Production
Defendu PoznańP-723 Zatwierdzony
143SZULIŃSKI Adam (POL)
Senior - Standard Major
STS SzczecinR-645 Zatwierdzony
144SZYMANEK Arkadiusz (POL)
Senior - Classic Minor
BELLONA KaliszN-830 Zatwierdzony
145SZYMANEK Sonia (POL)
Lady - Standard Minor
WSS WrocławN-721 Zatwierdzony
146SZYMANIAK Wiktoria (POL)
Lady - Standard Minor
TARCZA 96 PoznańN-8237 Zatwierdzony
147TABASZEWSKA Agnieszka (POL)
Lady - Standard Minor
KS KrokusN-6171 Zatwierdzony
148TAUSIEWICZ Marcin (POL)
Regular - Open Major
LegiaN-725 Zatwierdzony
149TITOVETS Vadim (BLR)
Super Senior - Production
STCP-579 Zatwierdzony
150TOMAKA Agnieszka (POL)
Lady - Production
ZKSP-287 Zatwierdzony
151TOMAKA Jerzy (POL)
Senior - Production
ZKS WARSZAWAP-299 Zatwierdzony
152TUBEK Slawomir (POL)
Regular - Production
ArdeaP-7211 Zatwierdzony
153WADEŁEK Paweł (POL)
Senior - Standard Minor
PROELIA WarszawaN-234 Zatwierdzony
154WARDĘCKI Adam (POL)
Regular - Open Major
WSS JonkowoP-6138 Zatwierdzony
155WILCZYNSKI Artur (POL)
Regular - Standard Minor
LEGIA WarszawaR-959 Zatwierdzony
156WIŚNIEWSKI Maciej (POL)
Regular - Production
extreme-tech TORUŃN-755 Zatwierdzony
157WITKOWSKA Małgorzata (POL)
Lady - Standard Minor
ARDEA GdańskR-274 Zatwierdzony
158WITKOWSKI Paweł (POL)
Regular - Classic Minor
ARDEA GdańskR-264 Zatwierdzony
159WOJCIESZEK Marcin (POL)
Regular - Standard Minor
SIGMA SHOOTING ŁódźN-4122 Zatwierdzony
160WOLIŃSKI Emil (POL)
Regular - Standard Minor
Snajper LublinP-470 Zatwierdzony
161WYDRA Marcin (POL)
Regular - Production
WKS ŚLĄSK WrocławN-332 Zatwierdzony
162ZARZYCKI Mikołaj (POL)
Regular - Production
ZKS WarszawaR-8120 Zatwierdzony
163ZAWORSKI Radoslaw (POL)
Senior - Open Major
WSS JonkowoN-6124 Zatwierdzony
164ZAYTSEV Yury (RUS)
Senior - Classic Minor
Ksk N-6114 Zatwierdzony
165ŻBIKOWSKI Paweł (POL)
Regular - Production
PROELIA WarszawaR-110 Zatwierdzony
166ŻEWIERŻEJEW Piotr (POL)
Senior - Classic Minor
ARDEA GdańskN-9100 Zatwierdzony
167ZIELIŃSKI Andrzej (POL)
Regular - Production
Strzelnica Tylice R-8238 Zatwierdzony
168ZUBRZYCKI Michał (POL)
Regular - Production
KSI GdyniaN-5128 Zatwierdzony
169ŻYTO Wojciech (POL)
Regular - Open Minor
ZKS WarszawaN-28 Zatwierdzony

Sędziowie i funkcyjni w prematchu

Zarejestrowano 37 osób.

# Zawodnik Klub macierzysty Skład Drużyna Status
1BEREZOWSKI Paweł (POL)
Senior - Production
ZKS WarszawaF-1188 Zatwierdzony
2BOJANOWSKI Piotr (POL)
Senior - Production
ZKS WarszawaF-4243 Zatwierdzony
3CIECHANOWSKI Tomasz (POL)
Regular - Classic Minor
ARDEA GdańskF-1133 Zatwierdzony
4CZAPLA Aleksandra (POL)
Regular - Standard Minor
IPSC Polska227 Zatwierdzony
5DĄBROWSKI Darek CzeCze (POL)
Regular - Standard Minor
IPSC Polska226 Zatwierdzony
6DROŻDŻ Halina (POL)
Regular - Standard Minor
IPSC PolskaF-1233 Zatwierdzony
7FILIPCZAK Wojciech (POL)
Regular - Production
K. K. S. VIS KwidzynF-139 Zatwierdzony
8GÓRKA Tadeusz (POL)
Super Senior - Production
KROKUS Nowy SączF-4173 Zatwierdzony
9GRUSZCZYŃSKI Jacek (POL)
Regular - Classic Minor
ZKS WarszawaF-153 Zatwierdzony
10JANAS Dariusz (POL)
Regular - Standard Minor
SKS Ardea F-1214 Zatwierdzony
11JARZĄBEK Adriana (POL)
Regular - Standard Minor
IPSC PolskaF-1232 Zatwierdzony
12KOROLEV Andrei (RUS)
Regular - Production
AMBER EXTREMEF-1225 Zatwierdzony
13KORONKIEWICZ Michał (POL)
Regular - Standard Minor
STRZELMISTRZ ŁódźF-1153 Zatwierdzony
14KUBACKI Piotr (POL)
Regular - Production
ARDEA Gdańsk81 Zatwierdzony
15KUBICZ Zbigniew (POL)
Regular - Standard Minor
IPSC PolskaF-2234 Zatwierdzony
16LIPSKI Grzegorz (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA GdańskF-2230 Zatwierdzony
17ŁASTOWSKI Sebastian (POL)
Regular - Production
ARDEA GdańskF-21 Zatwierdzony
18ŁOŚ Krzysztof (POL)
Super Senior - Production
ARDEA Gdańsk176 Zatwierdzony
19MADAJEWSKI Leszek (POL)
Senior - Standard Major
KS Tarcza SzamotułyF-2224 Zatwierdzony
20MARKOWSKI Marek (POL)
Senior - Classic Minor
Shooting AcademyF-2210 Zatwierdzony
21MATUSZCZAK Łukasz (POL)
Regular - Production
SKAUT Bielsko-BiałaF-2197 Zatwierdzony
22MIERZEJEWSKI Dariusz (POL)
Regular - Standard Minor
IPSC PolskaF-2229 Zatwierdzony
23MIKSZA Krystian (POL)
Regular - Standard Minor
IPSC Polska231 Zatwierdzony
24MIKSZA Maciej (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA Gdańsk2 Zatwierdzony
25MINKOWSKI Adam (POL)
Regular - Production
WSS JonkowoF-269 Zatwierdzony
26MOSAKOWSKI Piotr (POL)
Regular - Production
VIS KwidzynF-265 Zatwierdzony
27NOGA Tadeusz (POL)
Super Senior - Standard Minor
ZSD KrakówF-3202 Zatwierdzony
28OLECH Paweł (POL)
Senior - Standard Minor
STS SzczecinF-385 Zatwierdzony
29POPŁAWSKI Rafał (POL)
Regular - Production
ZKS WarszawaF-442 Zatwierdzony
30ROŻYŃSKI Michał (POL)
Regular - Standard Minor
ARDEA GdańskF-3180 Zatwierdzony
31SIUDA Krzysztof (POL)
Regular - Production
KS SKAUT Bielsko - BiałaF-3190 Zatwierdzony
32STEFANIUK Jacek (POL)
Senior - Production
ZKS WarszawaF-4194 Zatwierdzony
33TALASKA Marcin (POL)
Regular - Standard Minor
IPSC Polska228 Zatwierdzony
34WŁOCZEWSKI Adam (POL)
Regular - Production
ZSD KrakówF-3127 Zatwierdzony
35WŁOCZEWSKI Mateusz (POL)
Regular - Standard Minor
IPSC PolskaF-3236 Zatwierdzony
36ZAŁUSKA Witold (POL)
Regular - Standard Minor
KSI GdyniaF-313 Zatwierdzony
37ZAWADA Krzysztof (POL)
Regular - Standard Minor
PROELIA WarszawaF-367 Zatwierdzony

Pogoda na strzelnicy

Dzisiaj
16°
15° / 20°
Częściowe zachmurzenie
Wiatr 13 km/h
Jutro
16°
13° / 19°
Lekkie, przelotne opady deszczu
Wiatr 9 km/h
Pojutrze
11°
8° / 14°
Miejscowe opady deszczu w pobliżu
Wiatr 29 km/h

SKS ARDEAStrzelecki Klub Sportowy „Ardea” w Gdańsku istnieje od 2007 roku. Od początku istnienia organizuje zawody IPSC zaliczane do najlepszych imprez w kraju. Jesteśmy największym w regionie klubem strzeleckim i jednym z najbardziej aktywnych ośrodków strzeleckich w Polsce. Dysponujemy jedną z największych strzelnic, pozwalającą na prowadzenie strzelań na dystansach od 25 do 300 metrów.

Strzelecki Klub Sportowy „Ardea”

ul. Matejki 6
80-232 Gdańsk, PL

+48 58 732 731 7
Tylko we wtorki od 1400 do 1800

Stowarzyszenie zarejestrowane przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego · KRS 0000294928 · NIP 9570986416 · REGON 220535073 · Licencja PZSS LK-1080/2017 ważna do 31 grudnia 2020